Thermolifting NIR

thermolifting

Przebieg

Thermolifting NIR jest to zabieg nieinwazyjny z wykorzystaniem głowicy emitującej promieniowanie podczerwone IR, które podgrzewając włókna kolagenowe, obkurcza je powodując natychmiastowy efekt liftingu, wzrost napięcia i elastyczności skóry oraz wygładzenie zmarszczek. Pod wpływem nagrzania tkanek skóra zostaje zagęszczona i ściągnięta, zwiększa się jej napięcie oraz elastyczność, zmianom ulega również jej struktura, zmarszczki zostają wygładzone. Widać to już po paru chwilach od rozpoczęcia zabiegu. Tworzą się nowe włókna kolagenowe (od 3 do 6 miesięcy po zabiegu), zmniejszają się komórki tłuszczowe.

Efekty po zabiegu

Efektami po zabiegu ThermoLifting NIR to poprawa owalu twarzy, podniesienie opadających policzków (tzw. „chomików”), powiek, kącików ust, napięcie i ujędrnienie skóry szyi. Ponadto uzyskuje się zmniejszenie bruzd nosowo-wargowych, wypłycenie zmarszczek na czole, nad górną wargą i w okolicach oczu, zmniejszenie porów. To również idealne rozwiązanie dla osób borykających się z problemami skóry po szybkiej utracie wagi, ciąży oraz intensywnym opalaniu. Zabieg można wykonywać nawet na naczynkowej czy opalonej skórze.

Serie zabiegów.

Dla osób z widocznymi oznakami starzenia zaleca się serię 4 zabiegów co 2-4, następnie zabieg przypominający co 3-6 miesięcy, lub powtórzenie serii po ok 1,5 roku.

Zalecenia dodatkowe.

Po zabiegu zaleca się stosowanie preparatów i zabiegów z witaminą C, co wspomaga syntezę kolagenu, a także utrwala efekt.