Zapraszamy serdecznie do skorzystania z premierowego zabiegu Piękniejsza.com.pl – Fale Radiowe na twarz w salonach partnerskich! Podczas naszych dni eventowych z zabiegu będzie można skorzystać ze zniżką 50%!

O zabiegu

Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych to nieinwazyjny i natychmiastowy lifting skóry, który można wykonywać o każdej porze roku.

W połowie zabiegu będziesz mogła spojrzeć w lustro i przekonać się na własne oczy!

Owal twarzy będzie wyraźniej zaznaczony, chomiczki i bruzdy nosowo wargowe mniejsze, kąciki ust uniesione. Ale to nie wszystko! W ciągu kolejnych 3 miesięcy stare, rozciągnięte włókna kolagenowe będą zastępowane nowymi, co spowoduje ujędrnienie i zagęszczenie skóry.

Fale radiowe powodują wytwarzanie w skórze energii cieplnej, dzięki czemu włókna kolagenowe obkurczają się i pogrubiają. Efekt jest natychmiastowy. Od razu widzimy ujędrnienie, podniesienie i zagęszczenie skóry. Kosmetolog wykonuje masaż twarzy głowicą emitującą fale radiowe. Zabieg jest komfortowy i bezbolesny, pacjent odczuwa jedynie dość intensywne ciepło.

Natychmiastowy lifting skóry

Tylko teraz możesz wypróbować zabieg za pół ceny, wypełniajac poniższy formularz:

Możesz też kupić online zabieg Fale Radiowe na owal twarzy ze zniżką 50%.

Zabieg możesz wykorzystać podczas premiery Fale Radiowe na owal twarzy w Twoim mieście! Aby uzyskać rabat zastosuj kod: wjesgde8 w swoim koszyku!